درباره ما بیشتر بدانید!

گروه آموزشی مدیران متخصص صنعت داروسازي با رسالت و هدف توانمندسازی بدنه کارشناسی و مدیریتی سازمان در بهار سال1401 فعالیت خود را آغاز نموده است. این گروه آموزشی با استفاده از اساتید و نخبه‌های صنعت داروسازي اقدام به تعریف و برگزاري دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه‌های مختلف مدیریتی و اجرایی متناسب با زبان و فرهنگ صنعت داروسازی و بر اساس استانداردهای علمی، نموده‌است.
این گروه در کنار آموزش‌های دانش مدیریت به‌روز صنعت، مهارت اجرایی نمودن و عملیاتی کردن آن را نیز در قالب کارگاه‌های تخصصی به افراد می‌آموزد.
این گروه امید آن دارد تا بتواند با انتقال مهارت‌ها و تجربیات موفق و حتی ناموفق شرکت‌ها در زمینه مدیریت اجرایی به افراد، مدیران متخصص را پرورش دهد و با ایجاد پل ارتباطی بین آموزش‌های آکادمیک دانشگاهی و فرایندها و موضوعات واقعی مرتبط با صنعت ، گامی مهم در جهت ارتقاء دانش فنی و کیفی بدنه سازمان ایجاد نماید.

راهبران دوره:

 

دکترسیدعلی سبحانیان

مدیر عامل هلدینگ شفایاب گستر /عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر رامین ملماسی

مدیر عامل شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن

دکتر محمدرضا شانه‌ساز

رئیس سابق سازمان غذا و دارو / مدیرعامل اسبق تیپیکو

مهندس محمد فرزین‌نیا

مدیر استراتژی و تعالی شرکت داروسازی رازک/ عضو هیات مدیره شرکت اوزان/ دارای سوابق مدیریتی متعدد در حوزه برنامه ریزی و توسعه راهبردی در صنعت دارویی/ مدرس دوره های مدیریتی متعدد در حوزه مسئولیت اجتماعی و استراتژی در صنعت دارویی کشور/ ممیز و سر ممیز استاندارد های مدیریت کیفیت ایزو در برخی از شرکت های دارویی کشور

دکترعلی نمکی

عضو هیات علمی گروه مالی و بیمه دانشکدگان مدیریت دانشگاه تهران/ عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان/ دبیر انجمن مالی ایران

مهندس علی احمدی لیوانی

رییس هیات مدیره شرکت داروسازی آنتی بیوتیک‌سازی ایران/ معاون طرح و توسعه شرکت داروسازی رازک/ مدیر نظارت و ارزیابی بر پروژه های شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین

ارکان جهت‌ساز:

 

ارزش‌ها

مسئولیت‌پذیری در برابر ذینفعان

اخلاق‌مداری

یادگیری و بهبود مستمر

نوآوری

چشم‌انداز-در افق ۱۴۰۴

چشم‌انداز این اکوسیستم تبدیل شدن به بزرگ‌ترین مرکز پرورش مدیران متخصص و شایسته در صنعت داروسازی کشور در افق ۱۴۰۴ می‌باشد.

اهداف

این اکوسیستم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود را متعهد به تامین نیروی متخصص صنعت داروسازی به عنوان یکی از ارکان نظام سلامت کشور می‌داند.

همراهان دوره:

با تشکیل جلسات مختلف علمی-تخصصی در سطح مشاهیر برجسته علم مالی کشور در سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ این جمع علمی بر آن شد تا به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای دانش مالی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌های مرتبط با حوزه مالی ، انجمن مالی ایران را تاسیس نماید. درنهایت با نظر به نیاز صنعت مالی جوان و در حال رشد کشورمان، انجمن مالی ایران ( Iran Finance Association ) به عنوان تخصصی ترین انجمن علمی دانشی مالی کشور و با شعار ایجاد ارتباط میان حرفه و علم مالی در محل دانشگاه تهران  به شکل رسمی پا به مرحله ظهور نهاد.

مرکز مالی ایران سازمانی پیشرو است که با هدف توسعه آموزش در بازار سرمایه ایران، ایجاد شبکه‌ای از دانش و ارائه آموزش‌های پیشرفته و خدمات حرفه‌ای در بازارهای مالی با ترکیب سهامداری بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس انرژی ایران، بورس کالای ایران و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده و به یاری خداوند منان توفیق آن را داشته که با دریافت مجوزهای آموزشی مختلف از نهادهای مربوطه از جمله سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، پژوهشکده بیمه و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه نقش موثری را در این حوزه ایفا نماید.

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن متعلق به بانک صنعت و معدن در تاریخ 24 مهر ماه 1372 با شماره 100289 به ثبت رسیده و به عنوان یکی از کارگزاری‌های موفق، با هدف حفظ منافع و راهبری سرمایه‌گذاران در یک مسیر مطمین اقتصادی نقش موثری در توسعه خدمات بورسی در بخش‌های مختلف اوراق بهادار، کالا، انرژی و صندوق‌های سرمایه گذاری داشته است. این کارگزاری با حمایت مشتریان خود و بهره‌گیری از کادری مجرب با حفظ اصول اخلاق حرفه‌ای و احترام به قوانین و مقررات حاکم در بازار سرمایه توانسته طی 29 سال فعالیت موفق به کسب رتبه الف در واحد بورس اوراق و بورس کالا و جزو 3 صندوق برتر در بین صندوق‌های سرمایه‌گذاری باشد. کارگزاری صنعت و معدن با سرمایه ثبت شده 1200 میلیارد ریالی در سایه حمایت بانک صنعت و معدن به عنوان سهامدار اصلی خود، سعی در ارائه بهترین خدمات معاملاتی به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان در بازار سرمایه را دارد.